alt
Модел:

Samsung SM-T220 Galaxy Tab A7 Lite

Екран: 8.7" , Main Display Size TFT capacitive touchscreen, 16M color, FHD (1920 x 1080)@30fps
Процесор: CPU Quad-core 2.3 GHz
Oперативен систем: Android 10
Меморија: 32GB /3GB RAM
Камера: Задна камера: 8.0 MP Geo-tagging Video 720p@30fps /Предна камера 2МP
Батерија: Li-Po 5100 mAh, брзо полнење 15W
Конекција: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot
Вибрации, MP3 мелодии 3.5mm jack, сензори Accelerometer, GPS with GLONASS,Multitouch TouchWiz UX UI, Bluetooth v5.0, A2DP, Infrared port, USB microUSB v2.0, microSD up to 1TB, звук: Звучник со стерео звучник
Димензии: 210 x 124.4 x 8 mm/ Тежина: 345 грама

🟢 Достапен

Боја

Цена
13 100 Ден.

Тарифи и цени за уредот

Месечна Претплата:
1399 Ден
Сообраќај:
Неограничени минути и СМС
Интернет:
40ГБ
Редовна Цена:
Ден
Месечна Претплата:
999 Ден
Сообраќај:
Неограничени минути и СМС
Интернет:
30ГБ
Редовна Цена:
Ден
Месечна Претплата:
799 Ден
Сообраќај:
Неограничени минути и СМС
Интернет:
15ГБ
Редовна Цена:
Ден
Месечна Претплата:
499 Ден
Сообраќај:
Неограничени минути
Интернет:
1ГБ
Редовна Цена:
Ден
Пакет XL
4 МЕСЕЦИ ГРАТИС
6/12/18/24 МЕСЕЦ

ИЛИ
8000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА
И 8000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА ЗА СЕКОЈА НАРЕДНА ЛИНИЈА

Пакет L
3 МЕСЕЦИ ГРАТИС
8/16/24 МЕСЕЦ

ИЛИ
6000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА
И 6000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА ЗА СЕКОЈА НАРЕДНА ЛИНИЈА

Пакет M
3 МЕСЕЦИ ГРАТИС
8/16/24 МЕСЕЦ

ИЛИ
5000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА
И 5000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА ЗА СЕКОЈА НАРЕДНА ЛИНИЈА

Пакет S
2 МЕСЕЦИ ГРАТИС
12/24 МЕСЕЦ

ИЛИ
3000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА
И 3000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА ЗА СЕКОЈА НАРЕДНА ЛИНИЈА