alt
Модел:

Apple 10.9-inch iPad Air 4 Wi-Fi 64GB

Eкран: 10.9", резолуција:2360x1640p Liquid Retina IPS LCD
Оперативен систем: iPadOS 14.1
Процесор: Apple A14 Bionic (5 nm) Hexa-core , Apple GPU (4-core graphics)
Меморија: Интерна меморија:64GB
Камери: Примарна камера: 12 MP f/1.8 (wide) 1/3" 1.22µm dual pixel PDAF/Секундарна камера: 7 MP f/2.0 31mm (standard)
Батерија: Li-Po (28.6 Wh) 10h
Конекција: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6
Двојно опсег, hotspot, Bluetooth 5.0, A2DP, EDR, GPS A-GPS, GLONASS (LTE model only), Отпечаток од прст (монтиран на врвот), сензори, компас, барометар, команди и диктат на природниот јазик на Siri , USB Type-C; magnetic connector
🟢 Достапен

Боја

Цена
41 500 Ден.

Тарифи и цени за уредот

Месечна Претплата:
1399 Ден
Сообраќај:
Неограничени минути и СМС
Интернет:
40ГБ
Редовна Цена:
Ден
Месечна Претплата:
999 Ден
Сообраќај:
Неограничени минути и СМС
Интернет:
30ГБ
Редовна Цена:
Ден
Месечна Претплата:
799 Ден
Сообраќај:
Неограничени минути и СМС
Интернет:
15ГБ
Редовна Цена:
Ден
Месечна Претплата:
499 Ден
Сообраќај:
Неограничени минути
Интернет:
1ГБ
Редовна Цена:
Ден
Пакет XL
4 МЕСЕЦИ ГРАТИС
6/12/18/24 МЕСЕЦ

ИЛИ
8000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА
И 8000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА ЗА СЕКОЈА НАРЕДНА ЛИНИЈА

Пакет L
3 МЕСЕЦИ ГРАТИС
8/16/24 МЕСЕЦ

ИЛИ
6000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА
И 6000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА ЗА СЕКОЈА НАРЕДНА ЛИНИЈА

Пакет M
3 МЕСЕЦИ ГРАТИС
8/16/24 МЕСЕЦ

ИЛИ
5000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА
И 5000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА ЗА СЕКОЈА НАРЕДНА ЛИНИЈА

Пакет S
2 МЕСЕЦИ ГРАТИС
12/24 МЕСЕЦ

ИЛИ
3000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА
И 3000 ДЕН. СУБВЕНЦИЈА ЗА СЕКОЈА НАРЕДНА ЛИНИЈА